tempImg

Klimatyzacja i Klimakonwektory

Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja jest procesem mającym na celu utrzymanie zadanych parametrów i warunków klimatycznych, czyli przede wszystkim odpowiedniej temperatury, wilgotności i prędkości powietrza w pomieszczeniu.

Wpływ klimatu i pogody na samopoczucie człowieka zauważono już bardzo dawno temu. Aby stworzyć odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach należy zadbać o sprawną wentylację lub zdecydować się na montaż klimatyzacji. Ocieplający się klimat, wyższy standard życia i zwiększająca się ilość czasu spędzanego w pomieszczeniach spowodował, że coraz więcej właścicieli mieszkań, domów jednorodzinnych lub biur w Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Łasku, czy Pabianicach zdecydowało się na montaż klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzację do mieszkania lub domu, a także wydajną klimatyzację przemysłową. Oferujemy montaż klimatyzacji sprawdzonych producentów dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się klimatyzowanymi pomieszczeniami przez wiele lat.

Jaki rodzaj klimatyzacji wybrać.

Zastanawiając się nad montażem klimatyzacji, musimy zastanowić się czy schłodzić chcemy tylko jedno pomieszczenie, czy komfortową temperaturę chcemy utrzymać w kilku pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzację SPLIT jak i również MULTI-SPLIT.

Jaki rodzaj klimatyzacji wybrać.

Klimatyzacja SPLIT

to najbardziej popularne rozwiązanie wśród klimatyzacji domowych. Zbudowana jest z dwóch jednostek; jednej zewnętrznej oraz drugiej wewnętrznej zawieszonej na ścianie. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. W ostatnich latach ze względu na panujący upał, wielu naszych klientów z woj. łódzkiego, oraz wielkopolskiego zdecydowało się na montaż właśnie takiej klimatyzacji domowej..

Rozwiązanie MULI-SPLIT

jest idealne dla osób które chcą zadbać o komfort w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Odpowiednio dobierając moc urządzenia jesteśmy w stanie podłączyć 5 jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w bardzo dużym, lub w kilku mniejszych pomieszczeniach.

Serwis klimatyzacji

Aby cieszyć się chłodnym powietrzem z klimatyzacji oprócz poprawnego doboru mocy urządzenia, ważne jest jego czyszczenie, odgrzybianie i serwisowanie. Regularne serwisy klimatyzacji pozwalają na realne zmniejszenie kosztów eksploatacji urządzeń. Są one również skutecznym sposobem na wydłużenie żywotności klimatyzatora. Nasza firma od wielu lat zajmuje się serwisem, przeglądami oraz montażem klimatyzacji. Jesteśmy liderem usług klimatyzacyjnych działając głównie na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego, zwłaszcza w miejscowościach takich jak, Sieradz, Zduńska Wola , Łask, Pabianice, oraz okolice Kalisza. Umów się z nami na wizytę w budynku w którym planujesz zamontować klimatyzację, a my doradzimy jakie rozwiązanie najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie przedstawić wszystkie możliwie opcje klimatyzacji i pomóc w wyborze najkorzystniejszej spośród nich.

Klimakonwektory

Klimakonwektory stanowią wygodne w zastosowaniu rozwiązanie zapewniające zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Wysoki poziom komfortu cieplnego jest osiągany dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator. Klimakonwektory uzyskują dzięki temu wysoką efektywność energetyczną pozwalając na obniżenie temperatury wody w trybie grzewczym, co zapewnia korzystne warunki pracy dla pompy ciepła.

Klimakonwektory