Klimatyzacja i Klimakonwektory

Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja jest procesem mającym na celu utrzymanie zadanych parametrów i warunków klimatycznych, czyli przede wszystkim odpowiedniej temperatury, wilgotności i prędkości powietrza, które zapewniają dogodne warunki pracy i funkcjonowania człowieka lub optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego, łącznie z wymianą powietrza w pomieszczeniu. Wpływ klimatu i pogody na samopoczucie człowieka zauważono już bardzo dawno temu. Aby stworzyć odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniach należy zadbać o sprawną wentylację lub zdecydować się na montaż klimatyzacji. Ocieplający się klimat, wyższy standard życia i zwiększająca się ilość czasu spędzanego w pomieszczeniach spowodował, że coraz więcej właścicieli mieszkań, domów jednorodzinnych lub biur w Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Łasku i Pabianic zdecydowało się na montaż klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo montaż klimatyzacji domowej do mieszkania lub domu, ale również montaż wydajnej klimatyzacji przemysłowej. Oferujemy montaż klimatyzacji sprawdzonych producentów: Samsung, LG, Gree, Fujitsu, Kaisai , Panasonic dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się klimatyzowanymi pomieszczeniami przez wiele lat.

Jednostka klimatyzacji ma trzy kluczowe części. Są to sprężarka, skraplacz i parownik. Sprężarka i skraplacz urządzenia są zazwyczaj umieszczone w zewnętrznej części systemu klimatyzacji. W domu znajduje się parownik.

Jakie rodzaj klimatyzacji wybrać.

Zastanawiając się nad montażem klimatyzacji, musimy zdecydować się czy schłodzić chcemy tylko jedno pomieszczenie, czy komfortową temperaturę chcemy utrzymać w kilku pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzację SPLIT jak i również MULTI-SPLIT. Klimatyzacja SPLIT to najbardziej popularne rozwiązanie wśród klimatyzacji domowych. Zbudowana jest z dwóch jednostek; jednej zewnętrznej oraz drugiej wewnętrznej zawieszonej na ścianie. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. W ostatnich latach ze względu na panujący upał, wiele osób mieszkających w mieszkaniu lub domu z w Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Łasku i Pabianic zdecydowało się na montaż takiej klimatyzacji domowej. Rozwiązanie MULI-SPLIT jest idealne dla osób które chcą zadbać o komfort w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Odpowiednio dobierając moc urządzenia jesteśmy w stanie podłączyć 5 jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w bardzo dużym pomieszczeniu, lub w kilku mniejszych pomieszczeniach.

Należy pamiętać, że wybór urządzenia chłodzącego powinien zapewnić odpowiednie schłodzenie pomieszczeń. Istotne jest zatem dobór urządzeń odpowiedniej mocy przez doświadczonych i sprawdzonych fachowców.

Serwis klimatyzacji

Aby cieszyć się chłodnym powietrzem z klimatyzacji oprócz poprawnego doboru mocy urządzenia, ważne jest jego czyszczenie, odgrzybianie i  serwisowanie. Regularne serwisy klimatyzacji pozwalają na realne zmniejszenie kosztów eksploatacji urządzeń. Są one również skutecznym sposobem na wydłużenie żywotności klimatyzatorów. Nasza firma od wielu lat zajmuje się serwisem, przeglądami oraz montażem klimatyzacji. Jesteśmy liderem usług klimatyzacyjnych działając głównie w Łodzi, Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku czy Pabianic. Umów się z nami na wizytę w budynku w którym planujesz zamontować klimatyzację, a my doradzimy na jakie rozwiązanie zdecydować się. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie przedstawić wszystkie możliwie opcje klimatyzacji i  pomóc w wyborze najkorzystniejszej spośród nich.

Jak działa klimatyzacja

Jak klimatyzacja działa w Twoim domu? Klimatyzator to urządzenie wykorzystujące chemikalia, które szybko przekształcają się z gazu w ciecz i na odwrót. Dzięki nim ciepło jest przekazywane z powietrza wewnątrz pomieszczenia na zewnątrz, w szybkim tempie ochładzając i pozbywając się nadmiernej wilgotności.

Jednostka klimatyzacji ma trzy kluczowe części. Są to sprężarka, skraplacz i parownik. Sprężarka i skraplacz urządzenia są zazwyczaj umieszczone w zewnętrznej części systemu klimatyzacji. W domu znajduje się parownik.

Zalety klimatyzacji

Jak klimatyzacja lub klimakonwektory mogą pozytywnie wpłynąć na Ciebie i Twoje pomieszczenie?

Znajdziesz nas miastach takich jak Sieradz | Zduńska Wola | Łask | Pabianice

Niezależnie od tego czy potrzebna Państwu jest klimatyzacja czy klimakonwektory, jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować profesjonalny montaż i pomoc we wszelkich problemach.

Najbliżej Państwa wykujemy inwestycje z udziałem programu
CZYSTE POWIETRZE
Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Łódź, Kalisz, Błaszki, Złoczew.
Najwięcej inwestycji realizujemy na terenie całego województwa łódzkiego.