Bezpłatna wycena montażu pompy ciepła

Dotacje CZYSTE POWIETRZE

Montaż pomp ciepła Łódź

Wraz ze wzrostem świadomości na temat ekologii i zielonej energii, zainteresowanie także zwiększa się dla produktu, jakim jest pompa ciepła. Łódź to miasto gdzie może na to mieć wpływ także wzrost cen za paliwo stałe czy gaz. Pompa ciepła (Łódź) jest bardzo korzystna zarówno ekologicznie, jak i finansowo. 


Pompa ciepła Łódź

Pompa ciepła (Łódź) pozwala na znaczne ogrzanie budynków za sprawą energii pozyskanej ze środowiska. Najczęściej wybieranym wariantem jest pompa powietrze-woda. Jak nazwa wskazuje, korzystają one z energii tych żywiołów. Rozwiązanie to też jest tańsze w porównaniu do innych modeli, co sprawia, że także koszt inwestycji w to urządzenie zwróci się szybciej. 

Pompa ciepła (Łódź) odpowiada zarówno za ogrzewanie, jak i chłodzenie budynku w zależności od potrzeb. Pompa ciepła (Łódź) najczęściej wykorzystuje powietrze atmosferyczne – stanowi najłatwiej dostępne źródło, pozwalające uzyskać energię odnawialną. 


Pompy ciepła Split czy pompy ciepła typu Monoblok

Posiadamy w naszej ofercie oba rodzaje pomp ciepła powietrze-woda. Split posiadają moduł hydrauliczny marki HYUNDAI. Rozwiązanie daje możliwość podłączenia instalacji CWU, zastosowania klimakonwektorów czy ogrzewania podłogowego. Dodatkowym atutem jest także możliwość zmiany obiegu, co sprawi, że wprowadzona będzie zimna woda, a pomieszczenia będą chłodzone. Monoblok to jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Instalacja chłodnicza, a także moduł hydrauliczny są całkowicie wbudowane, co sprawia, że zbędne są podłączenia np. czynnika chłodzącego.


Pompa ciepła – Łódź serwis

 

W naszej ofercie oprócz produktów można znaleźć także pomoc w następnych etapach eksploatacji urządzenia. Pompa ciepła (Łódź) to nasza codzienność, zajmujemy się montażem pomp ciepła w Łodzi, a także późniejszym ich serwisem. Każdy produkt u nas nabyty to pewność wysokiej jakości urządzenia, ale także 5-letnia gwarancja na instalację i jej poprawność użytkowania. Z racji, że jesteśmy autoryzowanymi instalatorami, pracujemy z urządzeniami producentów, którzy oferują najlepszej jakości produkty na rynku.

 

Nasze zaplecze magazynowe jest niezwykle wysokie. Działamy za sprawą najnowocześniejszych i niezwykle precyzyjnych urządzeń, co umożliwia nam profesjonalne i skuteczne wykonywanie pracy. Działamy w oparciu o kompleksową obsługę. Korzystając z naszej oferty, mogą liczyć Państwo przede wszystkim na fachowe doradztwo, finalizację zamówienia i montaż całej instalacji. Szansą są także wszelkie dotacje środowiskowe, w których uzyskaniu również pomożemy. Nie musisz nic robić, ponieważ dla nas codziennością jest montaż pomp ciepła. Łódź jest miastem, w którym oferujemy nasze usługi i doświadczenie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zaczerpnięcia informacji czym jest pompa ciepła – Łódź i nie tylko.